New Relic RPM Integration (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Settings
vi: Thiết lập

en: User
vi: Người dùng

en: Exists
vi: Tồn tại

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Installed
vi: Đã cài đặt
