New Relic RPM Integration (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
