New Relic RPM Integration (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Changelog
pl: Lista zmian

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User
pl: Użytkownik

en: API Key
pl: Klucz API

en: Exists
pl: Istnieje

en: Revision
pl: Wersja

en: Installed
pl: Zainstalowane
