New Relic (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
