New Relic (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
