New Relic (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Settings
oc: Paramètres

en: User
oc: Utilizaire

en: Not loaded
oc: Pas cargat

en: Exists
oc: Present

en: Installed
oc: Installat
