New Relic (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Changelog
hu: Változási napló

en: Settings
hu: Beállítások

en: User
hu: Felhasználó

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Exists
hu: Létezik

en: Revision
hu: Változat

en: Installed
hu: Telepített

en: Uninstalled
hu: Eltávolítva
