New Relic (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: Revision
ps: بياكتون

en: Installed
ps: لګول شوي
