New Relic (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Transactions
te: లావాదేవీలు

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Browser
te: విహారిణి
