New Relic (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Transactions
it: Transazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Settings
it: Impostazioni

en: User
it: Utente

en: Exists
it: Esiste

en: Revision
it: Revisione

en: Installed
it: Installato
