New Relic (8.x-1.3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
