News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Summary
cs: Souhrn

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Source
cs: Zdroj

en: About
cs: Popis

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)
