News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Summary
el: Περίληψη

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Source
el: Πηγή

en: About
el: Περί

en: Thumbnail (100×100)
el: Μικρογραφία (100x100)
