News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Summary
es: Resumen

en: Teaser
es: Resumen

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Source
es: Origen

en: Stories
es: Historias

en: About
es: Acerca de

en: Embed Code
es: Codigo insertado

en: Paragraphs
es: Parráfos

en: Thumbnail (100×100)
es: Miniatura (100×100)
