News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Summary
eu: Laburpena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Source
eu: Iturburua

en: About
eu: (r)i buruz
