News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Summary
id: Ringkasan

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Source
id: Sumber

en: About
id: Tentang

en: Thumbnail (100×100)
id: Mini (100x100)
