News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Summary
lt: Įžanga

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Source
lt: Šaltinis

en: About
lt: Apie

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)
