News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Summary
uk: Резюме

en: Teaser
uk: Анонс

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Source
uk: Джерело

en: About
uk: Про модуль

en: Embed Code
uk: Приклад коду

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)
