News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Summary
hu: Összegzés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Source
hu: Forrás

en: Stories
hu: Írások

en: About
hu: Leírás

en: Thumbnail (100×100)
hu: Bélyegkép (100×100 képpont)
