News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Summary
ru: Сводка

en: Teaser
ru: Анонс

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Source
ru: Источник

en: About
ru: Информация

en: Embed Code
ru: Код встраивания

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Thumbnail (100×100)
ru: Миниатюра (100×100)
