News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Summary
tr: Özet

en: Teaser
tr: Özet

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Source
tr: Kaynak

en: About
tr: Hakkında

en: Thumbnail (100×100)
tr: Küçükresim (100x100)
