News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Custom
am: ብጁ
