News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: URL
ar: العنوان URL

en: Custom
ar: مخصص

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات
