News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
