News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Custom
az: Seçilmiş
