News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Select List
be: абраць спіс
