News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Are you sure you want to delete this item?
bo: ལས་གཞི་འདི་སུབ་པ་གཏན་འཁེལ་ཡིན་ནམ།
