News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Custom
cy: Addasu

en: Select List
cy: Dewis rhestr
