News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Custom
es: Personalizado

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Select List
es: Lista de Selección

en: No items found.
es: No se han encontrado elementos.
