News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Custom
fi: Oma

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset
