News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin
