News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Select List
gl: Lista de selección
