News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: URL
is: vefslóð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Save Changes
is: Vista breytingar
