News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Custom
jv: Kostum

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané
