News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Custom
kk: Өзгертпелі
