News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
