News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان
