News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Custom
nl: Aangepast

en: Add Item
nl: Item toevoegen

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Select List
nl: Selectielijst

en: List name
nl: Lijstnaam

en: List ID
nl: Lijst-ID

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: Add list
nl: Mailinglist toevoegen
