News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Custom
pl: Własne

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Select List
pl: Lista wyboru

en: List name
pl: Nazwa listy
