News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny
