News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Custom
sl: Prilagojeno
