News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: URL
sq: Adresa URL

en: Custom
sq: E personalizuar
