News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Custom
sv: Anpassad

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Select List
sv: Rullgardinsmeny

en: List name
sv: Listrubrik
