News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Custom
uk: Власний

en: Add Item
uk: Додати елемент

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Select List
uk: Список

en: List name
uk: Назва списку

en: List ID
uk: Номер списку

en: No items found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Are you sure you want to delete this item?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю позицію?
