News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi
