News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Custom
id: Tersuai

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Select List
id: Pilih daftar
