News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Custom
it: Personalizzato

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: Select List
it: Lista di selezione
