News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्
