News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Custom
eo: Propra
