News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Select List
eu: Aukeratu zerrenda
